סרן טל נחמן ז"ל

כותבים לטל

לזכרו של טל נחמן, חיוך כובש ונשמה אמיתית, יהי זכרו ברוך

דני שין

טל, אני באיזשהו מקום מאמינה שאתה מלאך. מלאך שבא לפזר פה אור והלך.

החיוך הזה שכולם מדברים עליו זה לא היה סתם חיוך זה היה חיוך של קסם. חיוך שגורם לך ברגע להרגע חיוך של אופטימיות אמיתית בלי דאגה, חיוך של כיף של אושר.

אני זוכרת ערב אחד שבאת לתרגיל באחד הבסיסים ששירתי, ישבנו בחוץ שאלתי אותך איך עבר השבוע ומתי פעם אחרונה יצאת הביתה. אמרת לי שישנת פחות משעתיים בלילה בשבוע האחרון ושבקרוב אתה יוצא לסופש בבית אחרי הרבה זמן שלא הוציאו אתכם שבת אבל ראיתי שטוב לך. לרגע לא התלוננת ומשהו באנרגיות שלך היה פשוט מרגיע כאילו שאתה כל כך נוכח ברגע שזה מעורר השראה. אני זוכרת שאמרתי לך שזה מדהים איך אני שומעת את כולם סביבי מתלוננים ואתה בתנאים הרבה יותר קשים מחייך ויושב איתי שם במקום ללכת להשלים קצת שעות שינה. וביומיים שהיית חוזר הביתה גם אם זה היה לאפטר קצר היית מנצל כל דקה כדי לפזר עוד מחיוך הקסמים שלך בעולם.

אז אני רוצה להגיד לך תודה טל נחמן, תודה ממני ומכל מי שהכיר אותך. אני בטוחה שכל אחד שהכיר אותך לקח איתו קצת ממך. מהחיוך שלך, הכיף והקלילות שמלווה בבגרות ולב ענק. שולחת חיבוק למשפחה שלך ולך שם למעלה ❤️

ש
עידו בורל

טל היה המ״מ שלי תקופה שלא אשכח איך נתן הכל בשביל החיילים שלו שתמיד מתן לנו גיבוי עמד לצידנו גם כשהיה טוב וגם כשפחות טוב נזכור אותך ולעולם לא נשכח גדוד 414 גדוד נשר

קובי

ת. נ . צ . ב . ה 🙏

‏ ‏בליבי לעד ❤️

טוביה אושפיז

לא הכרתיך אישית אך דרך דור גיליתי על נפילתך. לראות את חיוכך מלא החיים, שובר את הלב, והנפש לא מוצאת מנוחה.
תודה על ששמרת עלינו.
אזכור אותך לעד.
נטע

נטע רוזן שיף

הכרתי את טל דרך הבן שלי חברו של טל. לא אשכח את אותו בוקר נורא שאבי התקשר אלי לעבודה והודיע לי בקולו החנוק מדמעות ” אמא החייל שנהרג, זה טל”. מאותו רגע טל נמצא בליבי ובמחשבתי.
יהי זכרך ברוך.

טלקר סוניה

בהוקרה לזכרו של טל

אוריאל זעירא

נזכור תמיד ולא נשכח 🤍

לי

הדליקו נר לזכרו של טל